Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. gen. L. Czyżewskiego w Bełchatowie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Kadra pedagogiczna

PRZEDMIOTY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Język polski:
Ewelina Bogacka
Magdalena Fabiszewska
Nina Gralczyk
Anna Moreń
Iwona Kulik
Monika Rydz

Język angielski:
Mariola Chmielewska
Anna Jaszczak
Monika Gawęda
Izabela Jarzecka
Dorota Kochalska
Iwona Krawczyk
Izabela Kurkowska
Monika Luter
Iwona Serafin
Joanna Skarżyńska
Agata Stańczak

Język niemiecki:
Renata Bartoszewska
Dorota Kudaj
Beata Stolecka

Wiedza o kulturze:
Magdalena Fabiszewska
Monika Rydz

Historia:
Ewelina Bogacka
Gosława Borkowska – Kuśmierz
Anna Grzelczak
Anna Moreń
Piotr Langkamer

Wiedza o społeczeństwie:
Gosława Borkowska – Kuśmierz
Anna Grzelczak
Piotr Langkamer
Anna Moreń
Małgorzata Warzyńska

Podstawy przedsiębiorczości:
Żaneta Garstka
Radosław Herudziński
Małgorzata Warzyńska

Geografia:
Jarosław Domański
Agnieszka Karasińska – Nowacka

Biologia:
Ewa Wężyk – Simkowska

Chemia:
Agnieszka Wróblewska

Fizyka:
Żaneta Garstka

Matematyka:
Stanisław Grzelczak
Beata Kozłowska – Szura
Marta Kucińska
Małgorzata Mielczarek
Monika Mik
Agnieszka Łażewska - Wionczyk
Beata Szymczyk
Przemysław Wionczyk
Anita Zając

Informatyka:
Iwona Błaszczyk
Anita Chudzik
Anna Nowak

Wychowanie fizyczne:
Joanna Bogacka
Monika Górny
Jacek Koszek
Dariusz Paduch
Dariusz Rybarczyk
Katarzyna Zwolińska

Edukacja dla bezpieczeństwa:
Janusz Góra
Anna Grzelczak
Katarzyna Zwolińska

Przysposobienie obronne:
Janusz Góra

Religia:
Barbara Gajda
Wiesław Stasiak
ks. Emanuel Stańczyk
ks. Władysław Pietrzyk

Etyka:
Monika Rydz

Wychowanie do życia w rodzinie:
Agnieszka Wróblewska

Nauczyciele bibliotekarze:
Maria Nowak
Jolanta Męcikiewicz
Agnieszka Wiśniewska – Salamon

Pedagog szkolny:
Agnieszka Wróblewska

Psycholog szkolny:
Agnieszka Florczyk – Jędrzejczyk

 


 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

Bezpieczeństwo i higiena pracy:
Małgorzata Warzyńska

Przedmioty branży budowlanej:
Iwona Błaszczyk
Sławomir Chrzanowski
Aleksandra Wypych - Gamrot
Joanna Napora

Przedmioty elektryczne:
Anita Chudzik
Bogdan Gieras
Anna Nowak
Damian Maślanka
Elżbieta Murlikiewicz
Zdzisława Sykuła

Przedmioty elektroniczne:
Anita Chudzik
Anna Nowak
Damian Maślanka
Leszek Stępień

Przedmioty informatyczne:
Iwona Błaszczyk
Cezary Idzik
Mirosław Kubicki
Anna Nowak
Anna Marek
Leszek Stepień
Zbigniew Świercz

Przedmioty branży samochodowej:
Paweł Drzazga
Stanisław Grzelczak
Mirosław Kubicki

Przedmioty mechaniczne:
Stanisław Grzelczak
Radosław Herudziński
Mirosław Kubicki

Przedmioty branży energetyka odnawialna:
Sławomir Chrzanowski
Joanna Dawidowicz
Piotr Mielczarek

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Mielczarek 06-12-2018 15:59:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Mielczarek 06-12-2018
Ostatnia aktualizacja: Piotr Mielczarek 06-12-2018 16:11:45